Program simgesi: Dodge The Ball 3D

Dodge The Ball 3D APK Android için

  • Ücretsiz
  • 4
  • V1.16.1
Ücretsiz İndirme Android için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin

Bir Alictus tarafından Android için ücretsiz bir program.

Dodge The Ball 3D

, Android için 'Simülasyon' kategorisine ait ücretsiz bir yazılımdır.

En Çok Önerilen Alternatif

Android için Dodge The Ball 3D Hakkında

Bu yazılım, 19 Nisan 2023 tarihinde Softonic'te yayınlandı ve henüz test etme fırsatımız olmadı.

Siz denemenizi ve web sitemizde yorum bırakmanızı veya değerlendirmenizi öneriyoruz. Bu, diğer kullanıcılarımıza çok yardımcı olacaktır!

Dodge The Ball 3D, Android 9.0 veya üstü sürümlerde çalışır. Programın mevcut sürümü 1.2.40'tır ve sadece İngilizce olarak mevcuttur.

 0/1

Uygulama özellikleri

  • Lisans

    Ücretsiz

  • Sürüm

    1.16.1

  • Güncelleme Tarihi

  • Platform

    Android

    Diğer platformlar (1)
  • OS

    Android 15.0

  • Dil

    İngilizce

  • Boyut

    135.80 MB

  • Geliştirici

  • Indirme seçenekleri

    APK, Google Play

  • Dosya adı

    com.im.dodgetheball3d_1.16.1.xapk

Diğer platformlarda da bulunmaktadır

Program diğer dillerde mevcuttur


Program simgesi: Dodge The Ball 3D

Dodge The Ball 3D APK Android için

  • Ücretsiz
  • 4
  • V1.16.1
Ücretsiz İndirme Android için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin


Dodge The Ball 3D hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Dodge The Ball 3D denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Yorum ekle

Android için Simülasyon en fazla indirilenler

Android için Simülasyon en fazla indirilenler

Android için Simülasyon en fazla indirilenler

Dodge The Ball 3D hakkındaki başlıklar

Şunları da beğenebilirsiniz

Uygulamaları Keşfetme

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz.
Softonic

Dodge The Ball 3D güvenli mi?

100/100

Tarama sonucu: Temiz

Bu dosya VirusTotal teknolojisi kullanılarak kapsamlı bir güvenlik taramasını geçti. İndirmek güvenlidir.

  • Virüs yok
  • Casus yazılım yok
  • Kötü amaçlı yazılım yok
  • Güvenlik Ortakları Tarafından Doğrulandı

    Logo VirusTotal

Tarama Bilgisi

Son tarama
23 Mayıs 2026 Cumartesi
Tarama sağlayıcısı
VirusTotal · Tam rapor

Dosya Bütünlüğü

Dosya
com.im.dodgetheball3d_1.16.1.xapk
SHA256
7be4424d66f413ba605785fe2f0079641f5c0a2f22f091543b43e6fad3579e16
SHA1
3f912c922d0864c2013ca1985fdcc1062f1204dc

Softonic güvenlik taahhüdü

Dodge The Ball 3D gelişmiş güvenlik sistemlerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde taranmış ve sektör lideri ortaklar tarafından doğrulanmıştır. Bu dosya resmi geliştirici tarafından geliyor ve tüm güvenlik kontrollerimizi geçmiş, virüs, kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım belirtisi göstermemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen Güvenlik ve Güven Merkezimizi ziyaret edin